Obóz w Austrii - tego nie da się zapomnieć!

Zawsze musi być ten pierwszy raz. A więc w tym roku przyszedł czas na pierwszy zagraniczny obóz pod skrzydłami Biegaj w Karkonoszach. Wybór padł na austriackie Bad Hofgastein. Dziś raczej nikt tego nie żałuje! Było rewelacyjnie!

Więcej

Za nami dwa kapitalne obozy pełne debiutów i rekordów!

To było jedenaście niesamowitych dni pełnych emocji i niezwykłych wydarzeń. Od najszybszego biegania w historii obozów "Biegaj w Karkonoszach", po najdalszą drogę, jaką uczestniczka musiała pokonać, by do nas przyjechać.

Więcej

Zapytaj o dodatkowe miejsca na obóz we Włoszech

Nie mamy już wolnych miejsc na obóz we włoskiej dolinie Val di Fiemme, a dokładnie w miejscowości Tesero! Obóz odbędzie się dniach 28 lipca - 4 sierpnia 2019. Ale gdyby znaleźli się chętni - jest szansa na ekstra pokój w hotelu, ale cena może być wyższa (zostały tylko pokoje o wyższym standardzie).

Więcej

Chojnik 70 z hakiem 2018 – relacja osobista

Leszek postanowił zaliczyć najdłuższy bieg w swoim dotychczasowym życiu - 70 z hakiem podczas Chojnik Maratonu. Przeczytajcie jego pełną emocji relację z blisko 13-godzinnych zmagań z trasą i samym sobą...

Więcej

Dwa extra miejsca na obóz w Słowenii!

Już zgodnie z tradycją w 2019 roku wybierzemy się na obóz zagraniczny, a nawet na dwa. Jedziemy m.in. do Słowenii (Pokljuka). Zwolniły nam się dwa miejsca na ten turnus w terminie 4-11 sierpnia! Kto pierwszy ten lepszy! Piękne słoweńskie Alpy czekają na Was!

Więcej

Zapisy na obozy 2019 rozpoczęte! Czekamy na Was!

ZACZYNAMY! Zapisy na obozy Biegaj w Karkonoszach 2019 rozpoczęte! Zaczynamy kolejny sezon wspólnego biegania i trenowania pod okiem Darka Kruczkowskiego, w przepięknych Karkonoszach i Górach Izerskich, po polskiej i czeskiej stronie gór.

Więcej

Newsy ze świata biegania

« Poprzedni Następny »

Obozy biegowe 2019 - Słowenia - ostatnie wolne miejsca!

2018-10-04

Uwaga! Zostały nam trzy wolne miejsca na obóz biegowy w Słowenii, a dokładnie w uroczej Pokljuce! Termin: 4-11 sierpnia 2019 roku. Czasu na decyzjęjest naprawdę bardzo mało. Zakwaterowanie w słweńskim centrum sportu, gdzie trenuje m.in. kadra narodowa biathlonistów i narciarzy biegowych z tego kraju!

Nasz obóz biegowy odbędzie się w Słowenii! W terminie 4 – 11 sierpnia 2019 roku będziemy trenowali w znanej, szczególnie zimą Pokljuce, w hotelu Center Triglav Pokljuka (pierwsze zdjęcie od lewej pod artykułem)!

Nasza baza noclegowa to trzygwiazdkowy hotel, znajdujący się bezpośrednio w sąsiedztwie ośrodka biathlonowego, w którym rozgrywane były już mistrzostwa świata i Europy w biathlonie. Regularnie odbywają się tu także zawody biathlonowego Pucharu Świata (w tym roku właśnie tutaj rozpoczną się zmagania w PŚ – już 2 grudnia).

Hotel znajduje się na terenie Parku Narodowego Triglav w Alpach Julijskich (zdjęcie tytułowe). Jest zlokalizowany na wysokości 1.350 m npm. Pokljuka to początek szlaku na Triglav (2.854 m npm) – najbardziej rozpoznawalny szczyt Słowenii, będący symbolem tego kraju. Wokół hotelu brakuje gwaru i miejscowości, położony jest w malowniczej alpejskiej dolinie, prosto przy wejściu na wysokogórskie szlaki.

24 km od naszego hotelu znajduje się miejscowość Bled ze słynnym zamkiem nad jeziorem, który na pewno odwiedzimy podczas naszego obozu.

W naszej ofercie znajdziecie:

  • 7 noclegów w trzygwiazdkowym hotelu, w pokojach dwuosobowych (nie ma możliwości rezerwacji jedynki, nawet za dopłatą),
  • wyżywienie HB: śniadanie oraz obiadokolacja,
  • dostęp do siłowni, sauny, boisk wielofunkcyjnych, a także strzelnicy biathlonowej (jeżeli uda nam się zorganizować na miejscu karabiny laserowe, na pewno z niej skorzystamy…),
  • opłatę klimatyczną w cenie,
  • bezpłatny parking.

Oczywiście podstawą naszej oferty na obzu obozach są treningi lekkoatletyczne i wycieczki biegowe z naszym doskonałym trenerem – Dariuszem Kruczkowskim – multimedalistą mistrzostw Polski w lekkiej atletyce, szefem szkolenia obozów Biegaj w Karkonoszach od pięciu lat. Darek ma na koncie blisko 50 medali (z czego 20 złotych) w biegach na 5000, 10000 m oraz w biegach górskich.

W dniach, w których zaplanowana jest dłuższa wycieczka biegowa, odbywać będzie się jeden trening, w pozostałych – możliwe są dwa treningi – jeden w górach, drugi w okolicach hotelu.

 

Nasze obozy to także wieczorne spotkania i długie rozmowy oraz opowieści naszych specjalistów od logistyki, a więc Leszka Kosiorowskiego (jeden z organizatorów Biegu Piastów, uprawia turystykę maratońską) oraz Tomasza Hucała (spikera biegowego i narciarskiego, organizatora m.in. Biegu Niepodległości w Żaganiu).

TERMINY, CENY, ZAPISY

CENTER TRIGLAV POKLJUKA - SŁOWENIA

Termin obozu: 4-11 sierpnia 2019

Cena obozu (według aktualnego kursu euro): 2.200 zł (cena nie zawiera ubezpieczenia i dojazdu, ale zawiera już opłatę klimatyczną).

Zadatek (płatny wraz z rezerwacją): 750 zł

Zapisy oraz pytania: drogą mailową TUTAJ

Należy podać swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail do korespondencji. W mailu zwrotnym otrzymacie dane dot. płatności – nr konta informacje o terminach płatności.

Czas na decyzję jest bardzo krótki, ze względu na spore zainteresowanie hotelem – musimy jak najszybciej opłacić zadatek tytułem naszej rezerwacji. Dlatego nie zwlekajcie z planowaniem urlopów!

Czekamy na Was :)

LICZBA DOSTĘPNYCH MIEJSC: 3

 

OBOZY BIEGOWE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Praesent in elit at nisi cursus iaculis. Morbi molestie.
pellentesque massa eu lacinia.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? Napisz do nas!

WSPIERAJĄ NAS

Wszystkie prawa zastrzeżone - Biegaj w Karkonoszach 2016