Obóz w Austrii - tego nie da się zapomnieć!

Zawsze musi być ten pierwszy raz. A więc w tym roku przyszedł czas na pierwszy zagraniczny obóz pod skrzydłami Biegaj w Karkonoszach. Wybór padł na austriackie Bad Hofgastein. Dziś raczej nikt tego nie żałuje! Było rewelacyjnie!

Więcej

Za nami dwa kapitalne obozy pełne debiutów i rekordów!

To było jedenaście niesamowitych dni pełnych emocji i niezwykłych wydarzeń. Od najszybszego biegania w historii obozów "Biegaj w Karkonoszach", po najdalszą drogę, jaką uczestniczka musiała pokonać, by do nas przyjechać.

Więcej

Zapytaj o dodatkowe miejsca na obóz we Włoszech

Nie mamy już wolnych miejsc na obóz we włoskiej dolinie Val di Fiemme, a dokładnie w miejscowości Tesero! Obóz odbędzie się dniach 28 lipca - 4 sierpnia 2019. Ale gdyby znaleźli się chętni - jest szansa na ekstra pokój w hotelu, ale cena może być wyższa (zostały tylko pokoje o wyższym standardzie).

Więcej

Chojnik 70 z hakiem 2018 – relacja osobista

Leszek postanowił zaliczyć najdłuższy bieg w swoim dotychczasowym życiu - 70 z hakiem podczas Chojnik Maratonu. Przeczytajcie jego pełną emocji relację z blisko 13-godzinnych zmagań z trasą i samym sobą...

Więcej

Dwa extra miejsca na obóz w Słowenii!

Już zgodnie z tradycją w 2019 roku wybierzemy się na obóz zagraniczny, a nawet na dwa. Jedziemy m.in. do Słowenii (Pokljuka). Zwolniły nam się dwa miejsca na ten turnus w terminie 4-11 sierpnia! Kto pierwszy ten lepszy! Piękne słoweńskie Alpy czekają na Was!

Więcej

Zapisy na obozy 2019 rozpoczęte! Czekamy na Was!

ZACZYNAMY! Zapisy na obozy Biegaj w Karkonoszach 2019 rozpoczęte! Zaczynamy kolejny sezon wspólnego biegania i trenowania pod okiem Darka Kruczkowskiego, w przepięknych Karkonoszach i Górach Izerskich, po polskiej i czeskiej stronie gór.

Więcej

Newsy ze świata biegania

« Poprzedni Następny »

Obozy biegowe 2019 - Tesero (Włochy) - pytajcie o dodatkowe miejsca!

2018-11-19

Uwaga! Aktualizacja! Nie mamy już wolnych miejsc na obóz we włoskiej dolinie Val di Fiemme, a dokładnie w miejscowości Tesero! Obóz odbędzie się dniach 28 lipca - 4 sierpnia 2019. Ale gdyby znaleźli się chętni - jest szansa na ekstra pokój w hotelu, ale cena może być wyższa (zostały tylko pokoje o wyższym standardzie).

 

Biegowe wakacje w Alpach zaczniemy od obozu w terminie 28 lipca – 4 sierpnia we włoskiej dolinie Val di Fiemme. A dokładnie w małej miejscowości Tesero (zdjęcia pod artykułem).

 

Naszą bazą będzie trzygwiazdkowy Hotel Albergo Al Cervo (na jednym ze zdjęć pod artykułem) - znajdujący się w centrum tej niezwykle malowniczej miejscowości, w której żyje nieco ponad 2.000 mieszkańców.

 

W naszej ofercie znajdziecie:

  • 7 noclegów w trzygwiazdkowym hotelu, w pokojach dwuosobowych (nie ma możliwości rezerwacji jedynki, nawet za dopłatą),
  • wyżywienie HB: śniadanie oraz obiadokolacja (będzie też organizowane bezpłatne smakowanie lokalnych win),
  • dostęp sauny, jacuzzi,
  • kartę Fiemme - pozwalająca na bezpłatne korzystanie z wyciągów oraz darmowy wstęp do wielu muzeów i sporo rabatów,
  • bezpłatny parking (ok. 100 metrów od hotelu).

Oferta nie zawiera:

  • opłaty klimatycznej: 2,20 euro za dobę od osoby.

AL CERVO - TESERO, WŁOCHY

Termin obozu: 28 lipca - 4 sierpnia 2019

Cena obozu (według aktualnego kursu euro): 2.300 zł (cena nie zawiera ubezpieczenia, dojazdu, opłaty klimatycznej) + dopłata do wyższego standardu pokoju.

Zadatek (płatny wraz z rezerwacją): 750 zł

 

Zgłoszenia chęci wyjazdu oraz pytania: drogą mailową TUTAJ

Możliwa dodatkowa rezerwacja w hotelu po wsześniejszym zapytaniu!

 

OBOZY BIEGOWE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Praesent in elit at nisi cursus iaculis. Morbi molestie.
pellentesque massa eu lacinia.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? Napisz do nas!

WSPIERAJĄ NAS

Wszystkie prawa zastrzeżone - Biegaj w Karkonoszach 2016