Obóz w Austrii - tego nie da się zapomnieć!

Zawsze musi być ten pierwszy raz. A więc w tym roku przyszedł czas na pierwszy zagraniczny obóz pod skrzydłami Biegaj w Karkonoszach. Wybór padł na austriackie Bad Hofgastein. Dziś raczej nikt tego nie żałuje! Było rewelacyjnie!

Więcej

Za nami dwa kapitalne obozy pełne debiutów i rekordów!

To było jedenaście niesamowitych dni pełnych emocji i niezwykłych wydarzeń. Od najszybszego biegania w historii obozów "Biegaj w Karkonoszach", po najdalszą drogę, jaką uczestniczka musiała pokonać, by do nas przyjechać.

Więcej

Zapytaj o dodatkowe miejsca na obóz we Włoszech

Nie mamy już wolnych miejsc na obóz we włoskiej dolinie Val di Fiemme, a dokładnie w miejscowości Tesero! Obóz odbędzie się dniach 28 lipca - 4 sierpnia 2019. Ale gdyby znaleźli się chętni - jest szansa na ekstra pokój w hotelu, ale cena może być wyższa (zostały tylko pokoje o wyższym standardzie).

Więcej

Chojnik 70 z hakiem 2018 – relacja osobista

Leszek postanowił zaliczyć najdłuższy bieg w swoim dotychczasowym życiu - 70 z hakiem podczas Chojnik Maratonu. Przeczytajcie jego pełną emocji relację z blisko 13-godzinnych zmagań z trasą i samym sobą...

Więcej

Dwa extra miejsca na obóz w Słowenii!

Już zgodnie z tradycją w 2019 roku wybierzemy się na obóz zagraniczny, a nawet na dwa. Jedziemy m.in. do Słowenii (Pokljuka). Zwolniły nam się dwa miejsca na ten turnus w terminie 4-11 sierpnia! Kto pierwszy ten lepszy! Piękne słoweńskie Alpy czekają na Was!

Więcej

Zapisy na obozy 2019 rozpoczęte! Czekamy na Was!

ZACZYNAMY! Zapisy na obozy Biegaj w Karkonoszach 2019 rozpoczęte! Zaczynamy kolejny sezon wspólnego biegania i trenowania pod okiem Darka Kruczkowskiego, w przepięknych Karkonoszach i Górach Izerskich, po polskiej i czeskiej stronie gór.

Więcej

Newsy ze świata biegania

« Poprzedni Następny »

Ostateczne terminy obozów BwK 2019! Zapisy startują 1 lutego!

2019-01-30

UWAGA! Podajemy ostateczne terminy obozów Biegaj w Karkonoszach 2019, których bazą będzie Hotel Biathlon Sport&SPA w Jakuszycach! Zapisy rozpoczniemy w piątek, 1 lutego, w godzinach porannych!

Naszą bazą niezmiennie będzie Hotel Biathlon w Jakuszycach. W tym roku zwiększamy dostęp do sauny wraz z jacuzzi (będzie można z nich korzystać praktycznie codziennie) oraz do siłowni. Rezygnujemy z izotoników, za którymi nie przepada nasz Trener (niezmiennie jest nim wybitny biegacz i świetny trener; Darek Kruczkowski), ale w zamian zafundujemy Wam kawę i ciastko podczas popołudniowej wycieczki do Szklarskiej Poręby, ew. Jeleniej Góry :)

A oto terminy:

13-16 czerwca (czwartek - niedziela)
7-14 lipca (niedziela - niedziela)
15-18 sierpnia (czwartek - niedziela)
18-25 sierpnia (niedziela - niedziela)

Zapisy wystartują w piątek, 1 lutego, w godzinach porannych (ale bez przesady porannych...).

Przypominamy także, że organizujemy także dwa obozy zagranicą w 2019 roku:

28 lipca - 4 sierpnia (niedziela - niedziela) - Tesero, Włochy - zapisy trwają - w innym artykule na naszej stronie - TUTAJ
4-11 sierpnia (niedziela - niedziela) - Pokljuka, Słowenia - brak miejsc!
 

OBOZY BIEGOWE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Praesent in elit at nisi cursus iaculis. Morbi molestie.
pellentesque massa eu lacinia.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? Napisz do nas!

WSPIERAJĄ NAS

Wszystkie prawa zastrzeżone - Biegaj w Karkonoszach 2016