Strict Standards: Declaration of Model_Banners::add() should be compatible with App_Db_Table::add(array $data, $table = false) in /home/biegaj/domains/biegajwkarkonoszach.pl/public_html/application/models/Banners.php on line 337
Obozy biegowe dla wszystkich

Obóz w Austrii - tego nie da się zapomnieć!

Zawsze musi być ten pierwszy raz. A więc w tym roku przyszedł czas na pierwszy zagraniczny obóz pod skrzydłami Biegaj w Karkonoszach. Wybór padł na austriackie Bad Hofgastein. Dziś raczej nikt tego nie żałuje! Było rewelacyjnie!

Więcej

Za nami dwa kapitalne obozy pełne debiutów i rekordów!

To było jedenaście niesamowitych dni pełnych emocji i niezwykłych wydarzeń. Od najszybszego biegania w historii obozów "Biegaj w Karkonoszach", po najdalszą drogę, jaką uczestniczka musiała pokonać, by do nas przyjechać.

Więcej

Zapraszamy na obozy zagraniczne BwK w 2020 roku!

Rozpoczynamy zapisy na nasze zagraniczne obozy biegowe w 2020 roku. Nowe miejsca, nowy trener, ale nadal gwarantujemy świetne zajęcia i niezapomniane przeżycia. Czasu na decyzję mamy mało - hotele już czekają na zaliczki ;) Pojedź z nami do Włoch lub do Słowenii, a najlepiej w oba miejsca. Cavalese i Kranjska Gora czekają! Zapraszamy :)

Więcej

Chojnik 70 z hakiem 2018 – relacja osobista

Leszek postanowił zaliczyć najdłuższy bieg w swoim dotychczasowym życiu - 70 z hakiem podczas Chojnik Maratonu. Przeczytajcie jego pełną emocji relację z blisko 13-godzinnych zmagań z trasą i samym sobą...

Więcej

BAZA NOCLEGOWA

BIATHLON SPORT&SPA na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie - wyjątkowe miejsce tuż przy trasach biegowych i rowerowych. W zimie rozgrywany jest na nich Bieg Piastów. Latem i jesienią: Letni oraz Rowerowy BP.

Hotel z roku na rok poprawia standard i rozbudowuje bazę (w tym roku otworzono jacuzzi oraz gabinet kosmetyczny). Do dyspozycji naszych obozowiczów będą siłownia, sauna, jacuzzi, boisko, sala fitness, bilard i sala konferencyjna.

W ośrodku Biathlon mieszkała Justyna Kowalczyk podczas zwycięskich dla siebie zawodów o punkty Pucharu Świata w narciarstwie biegowym, które odbywały się na Polanie Jakuszyckiej w 2012 i 2014 roku. Pojawia siętu także teraz.

Regularnie mieszkają i trenują tutaj najlepsi polscy wioślarze oraz kajakarze m.in. Marta Walczykiewicz oraz Beata Mikołaczyk, a także najlepsi polscy biegacze. M.in. Yared Shegumo, Henryk Szost, Artur Kozłowski, Marcin Lewandowski, Adam Kszczot, Krystian Zalewski, czy Sofia Ennaoui..

 

OBOZY BIEGOWE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Praesent in elit at nisi cursus iaculis. Morbi molestie.
pellentesque massa eu lacinia.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? Napisz do nas!

WSPIERAJĄ NAS

Wszystkie prawa zastrzeżone - Biegaj w Karkonoszach 2016