Strict Standards: Declaration of Model_Banners::add() should be compatible with App_Db_Table::add(array $data, $table = false) in /home/biegaj/domains/biegajwkarkonoszach.pl/public_html/application/models/Banners.php on line 337
Obozy biegowe dla wszystkich

Zapraszamy na obóz JAKUSZYCE 2020!

Wracamy do normalności! Zapraszamy Was na obóz biegowy w Jakuszycach. Potrenujemy na pięknych trasach Karkonoszy i Gór Izerskich po polskiej i czeskiej stronie. Waszym treningiem pokieruje 24-krotny mistrz Polski Dariusz Kruczkowski. Poznaj szczegóły!

Więcej

Chojnik 70 z hakiem 2018 – relacja osobista

Leszek postanowił zaliczyć najdłuższy bieg w swoim dotychczasowym życiu - 70 z hakiem podczas Chojnik Maratonu. Przeczytajcie jego pełną emocji relację z blisko 13-godzinnych zmagań z trasą i samym sobą...

Więcej

BAZA NOCLEGOWA

BIATHLON SPORT&SPA na Polanie Jakuszyckiej w Szklarskiej Porębie - wyjątkowe miejsce tuż przy trasach biegowych i rowerowych. W zimie rozgrywany jest na nich Bieg Piastów. Latem i jesienią: Letni oraz Rowerowy BP.

Hotel z roku na rok poprawia standard i rozbudowuje bazę (w tym roku otworzono jacuzzi oraz gabinet kosmetyczny). Do dyspozycji naszych obozowiczów będą siłownia, sauna, jacuzzi, boisko, sala fitness, bilard i sala konferencyjna.

W ośrodku Biathlon mieszkała Justyna Kowalczyk podczas zwycięskich dla siebie zawodów o punkty Pucharu Świata w narciarstwie biegowym, które odbywały się na Polanie Jakuszyckiej w 2012 i 2014 roku. Pojawia się tu także teraz.

Regularnie mieszkają i trenują tutaj najlepsi polscy wioślarze oraz kajakarze m.in. Marta Walczykiewicz oraz Beata Mikołaczyk, a także najlepsi polscy biegacze. M.in. Yared Shegumo, Henryk Szost, Artur Kozłowski, Marcin Lewandowski, Adam Kszczot, Krystian Zalewski, czy Sofia Ennaoui..

 

OBOZY BIEGOWE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Praesent in elit at nisi cursus iaculis. Morbi molestie.
pellentesque massa eu lacinia.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? Napisz do nas!

WSPIERAJĄ NAS

Wszystkie prawa zastrzeżone - Biegaj w Karkonoszach 2016