Strict Standards: Declaration of Model_Banners::add() should be compatible with App_Db_Table::add(array $data, $table = false) in /home/biegaj/domains/biegajwkarkonoszach.pl/public_html/application/models/Banners.php on line 337
Obozy biegowe dla wszystkich

Obóz w Austrii - tego nie da się zapomnieć!

Zawsze musi być ten pierwszy raz. A więc w tym roku przyszedł czas na pierwszy zagraniczny obóz pod skrzydłami Biegaj w Karkonoszach. Wybór padł na austriackie Bad Hofgastein. Dziś raczej nikt tego nie żałuje! Było rewelacyjnie!

Więcej

Za nami dwa kapitalne obozy pełne debiutów i rekordów!

To było jedenaście niesamowitych dni pełnych emocji i niezwykłych wydarzeń. Od najszybszego biegania w historii obozów "Biegaj w Karkonoszach", po najdalszą drogę, jaką uczestniczka musiała pokonać, by do nas przyjechać.

Więcej

Zapraszamy na obozy zagraniczne BwK w 2020 roku!

Rozpoczynamy zapisy na nasze zagraniczne obozy biegowe w 2020 roku. Nowe miejsca, nowy trener, ale nadal gwarantujemy świetne zajęcia i niezapomniane przeżycia. Czasu na decyzję mamy mało - hotele już czekają na zaliczki ;) Pojedź z nami do Włoch lub do Słowenii, a najlepiej w oba miejsca. Cavalese i Kranjska Gora czekają! Zapraszamy :)

Więcej

Chojnik 70 z hakiem 2018 – relacja osobista

Leszek postanowił zaliczyć najdłuższy bieg w swoim dotychczasowym życiu - 70 z hakiem podczas Chojnik Maratonu. Przeczytajcie jego pełną emocji relację z blisko 13-godzinnych zmagań z trasą i samym sobą...

Więcej

Ceny i Płatności

Cena za udział w obozie Biegaj w Karkonoszach 2019 wynosi:
  • Obóz tygodniowy (8 dni/7 noclegów) – 1.610 zł
  • Obóz weekendowy (4 dni/3 noclegi) – 820 zł
 
Cena zawiera: nocleg i wyżywienie, opiekę trenerską, wodę mineralną na każdy dzień, wyjście na kawę i ciastko, gadżet biegowy (czapka, koszulka lub inny gadżet biegacza), ubezpieczenie NNW, opiekę trenerską i wsparcie logistyczne.
Cena nie zawiera: kosztów dojazdu, kosztów parkingu hotelowego.
 
UWAGA RABAT! Każdy uczestnik obozu otrzyma certyfikat jego ukończenia, a wraz z nim kupon rabatowy na zakupy w sklepie internetowym naszego partnera technicznego!
 

PŁATNOŚĆ:  Po zapisaniu się na obóz, należy niezwłocznie wpłacić zadatek w wysokości 30 procent ceny obozu na konto: H&S Media Consulting Tomasz Hucał, ul. Osiedlowa 7/5, 68-114 Tomaszowo. Konto Bankowe: PKO BP S.A. 62 1020 5460 0000 5602 0041 9598.

Wpłata z dopiskiem „Imię i nazwisko - zadatek za obóz Biegaj w Karkonoszach – data”.

 

Całość kwoty należy wpłacić najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem danego turnusu.

 

Wpłata zadatku jest potwierdzeniem rezerwacji. W razie rezygnacji z udziału w obozie, organizator zachowuje otrzymany zadatek na mocy art. 394 par. 1 i 2 KC.

 

UWAGA! W wypadku zgłoszenia się niewystarczającej liczby uczestników, organizator zastrzega sobie prawo do rezygnacji z dowolnego turnusu obozu. W takim przypadku uczestnikowi może zostać zaproponowany inny termin. Jeżeli go nie zaakceptuje - wpłacony przez uczestnika zadatek zostanie zwrócony w całości.

OBOZY BIEGOWE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Praesent in elit at nisi cursus iaculis. Morbi molestie.
pellentesque massa eu lacinia.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? Napisz do nas!

WSPIERAJĄ NAS

Wszystkie prawa zastrzeżone - Biegaj w Karkonoszach 2016