Strict Standards: Declaration of Model_Banners::add() should be compatible with App_Db_Table::add(array $data, $table = false) in /home/biegaj/domains/biegajwkarkonoszach.pl/public_html/application/models/Banners.php on line 337
Obozy biegowe dla wszystkich

Obóz w Austrii - tego nie da się zapomnieć!

Zawsze musi być ten pierwszy raz. A więc w tym roku przyszedł czas na pierwszy zagraniczny obóz pod skrzydłami Biegaj w Karkonoszach. Wybór padł na austriackie Bad Hofgastein. Dziś raczej nikt tego nie żałuje! Było rewelacyjnie!

Więcej

Za nami dwa kapitalne obozy pełne debiutów i rekordów!

To było jedenaście niesamowitych dni pełnych emocji i niezwykłych wydarzeń. Od najszybszego biegania w historii obozów "Biegaj w Karkonoszach", po najdalszą drogę, jaką uczestniczka musiała pokonać, by do nas przyjechać.

Więcej

Zapraszamy na obozy zagraniczne BwK w 2020 roku!

Rozpoczynamy zapisy na nasze zagraniczne obozy biegowe w 2020 roku. Nowe miejsca, nowy trener, ale nadal gwarantujemy świetne zajęcia i niezapomniane przeżycia. Czasu na decyzję mamy mało - hotele już czekają na zaliczki ;) Pojedź z nami do Włoch lub do Słowenii, a najlepiej w oba miejsca. Cavalese i Kranjska Gora czekają! Zapraszamy :)

Więcej

Chojnik 70 z hakiem 2018 – relacja osobista

Leszek postanowił zaliczyć najdłuższy bieg w swoim dotychczasowym życiu - 70 z hakiem podczas Chojnik Maratonu. Przeczytajcie jego pełną emocji relację z blisko 13-godzinnych zmagań z trasą i samym sobą...

Więcej

O obozach

Aż się wierzyć nie chce, jak ten czas szybko leci… Tak, tak - rozpoczynamy już szósty sezon obozów Biegaj w Karkonoszach - sezon 2019! Nasza oferta cały czas się zmienia, rozbudowuje. Nie inaczej będzie w tym roku. Po raz kolejny organizujemy obóz zagraniczny, a nawet dwa! I to w nowych miejscach - będziemy we Włoszech i w Słówenii (zapisy na obóz we Włoszech wciąż trwają TUTAJ). Przejdźmy jednak do obozów w Jakuszycach – bo to tradycyjnie będzie nasza baza.

 

Niezmiennie oferujemy Wam treningi pod okiem 24-krotnego biegowego mistrza Polski Dariusza Kruczkowskiego, którego stali podopieczni seryjnie poprawiają życiówki. Karkonosz Running Team, stworzony i prowadzony przez Darka to dziś jeden z czołowych teamów amatorskich w Polsce! Tym bardziej nas cieszy, że blisko połowę składu KRT stanowią "absolwenci" naszych obozów!
Do tego wszystkiego dodajemy zakwaterowanie w ośrodku, który regularnie jest bazą mistrzyni olimpijskiej Justyny Kowalczyk, reprezentacji Polski wioślarzy, kajakarzy, a od kilku lat także całej czołówki polskich biegaczy średnio i długodystansowych - trenują tu regularnie m.in. Marcin Lewandowski, Adam Kszczot, Angelika Cichocka, Sofia Ennaoui, Henryk Szost, Artur Kozłowski, Błażej Brzeziński, czy Yared Shegumo.

No i oczywiście to co najważniejsze - bieganie po przepięknych trasach w Karkonoszach i Górach Izerskich, na których trenują od lat najlepsi polscy zawodnicy. Tradycją są już spotkania z organizatorami największych imprez biegowych w Polsce. Możliwość startu w kultowych zawodach regularnie nagradzanych w biegowych plebiscytach. A przede wszystkim spotkanie ludzi, którzy kochają bieganie równie mocno, jak Ty.

To wszystko czeka na Was na obozach Biegaj w Karkonoszach 2019! Zapraszamy na cztery turnusy, po raz kolejny "zahaczające" o miesiące niewakacyjne - zaczynamy w połowie czerwca! Dwa turnusy tygodniowe i dwa weekendowe.

 

Terminy obozów Biegaj w Karkonoszach 2019

 • 13-16 czerwca (czwartek - niedziela) – weekendowe bieganie na najbardziej kultowych trasach w Szklarskiej Porębie i okolicach. ZAPISY ZAKOŃCZONE
 • 7-14 lipca (niedziela - niedziela) – szykujemy się do startów w drugiej części sezonu. ZAPISY ZAKOŃCZONE
 • 15-18 sierpnia (czwartek - niedziela) – Długi weekend na sportowo. Zostało: 7 miejsc.
 • 18 - 25 sierpnia (niedziela - niedziela) - intensywny trening przed wrześniowymi startami w górach i na ulicy. Naładuj z nami akumulatory i zmierz się z życiówkami! Zostało: 6 miejsc.

OPCJE DODATKOWE

 • 28 lipca - 4 sierpnia - obóz biegowy we włoskim Tesero (Val di Fiemme) - informacje TUTAJ. BRAK MIEJSC!
 • 4-11 sierpnia – obóz biegowy w słoweńskiej Pokljuce – informacje TUTAJZostały: 3 miejsca.

SPORTOWO, KOMFORTOWO, ATRAKCYJNIE

Cena naszych obozów jest kompletna i wiesz za co płacisz. W tej cenie mieści się:

 • Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)
 • Nocleg w Hotelu Biathlon Sport&SPA przyjaznym sportowcom (opis poniżej) - zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych (na życzenie - możliwość zakwaterowania w trójkach lub czwórkach, z powodów logistycznych raczej unikamy jedynek)
 • Dostęp do sauny, jacuzzi, siłowni, boiska sportowego oraz pralki (ta ostatnia dodatkowo płatne)
 • Dwa treningi dziennie z Dariuszem Kruczkowskim. Obecność i opieka organizacyjna przez cały dzień.
 • Ubezpieczenie NNW
 • Opłata klimatyczna
 • planowanie treningów, tworzenie planów treningowych (zajęcia teoretyczne)
 • Spotkania z ciekawymi ludźmi
 • Wieczorne spacery po okolicy
 • Certyfikat ukończenia obozu, upoważniający do rabatowych zakupów w sklepach naszych partnerów.
 • Użyteczny gadżet biegowy dla każdego uczestnika obozu.

 

 

 

 

Obozy są przeznaczone dla biegaczy na każdym poziomie, w tym również dla tych, którzy chcą zacząć przygodę z bieganiem, bądź dopiero ją rozpoczynają. Dariusz Kruczkowski dostosuje program szkoleniowy obozu do poziomu i celów uczestników.

Pewne jest jedno: treningi będą urozmaicone w sam raz, by dostać w kość i wiele się nauczyć, ale też nie zajechać się. Odbywać się będą, m.in., na kultowej Drodze pod Reglami, stadionie ośrodka Sport w Szklarskiej Porębie oraz trasach Biegu Piastów, Maratonu Karkonoskiego, Chojnik Maratonu i Wielkiej Pętli Izerskiej. Nie zabraknie oczywiście wycieczek w zupełnie nowe miejsca po stronie polskiej i czeskiej, nad którymi już pracuje nasz specjalista od malowniczych wypraw, czyli Leszek Kosiorowski.

Już tradycyjnie zaprosimy Was na spotkanie z najważniejszymi postaciami świata biegowego w tej części Polski; organizatorami kultowych imprez sportowych, zawodnikami, pasjonatami.

 

Ramowy plan treningowy

 • 7.30 - rozruch dla chętnych
 • 8.00 - śniadanie
 • 10.00 - trening główny
 • 13.30 - obiad
 • 16:30 - drugi trening
 • 19:00 - kolacja
 • 19:45 - zajęcia teoretyczne/spacer

 

NASZ TRENER

DARIUSZ KRUCZKOWSKI - biega od dziecka. Medale mistrzostw Polski zdobywał jako junior i senior. 48-krotny medalista mistrzostw Polski, 24-krotny mistrz Polski. Sukcesy międzynarodowe: trzecie miejsce w Pucharze Europy, ósme w Młodzieżowych Mistrzostwach Europy, czwarte i ósme na Światowych Igrzyskach Wojskowych.


Życiówki:

5 km – 13:44:55, Wrocław 1997
10 km – 28:41:16, Bydgoszcz 2001 stadion
10 km – 28:16, Drezno 2001, ulica
15 km – 44:23, Karlino 2005
20 km – 1:00:07, Zbąszyń 2000
Półmaraton – 1:03:45, Września 2001
25 km – 1:16:38, Hamburg 2000.

 

 

WIĘCEJ INFORMACJI

Tomasz Hucał, tel. 505 787 302, e-mail: obozy@biegajwkarkonoszach.pl
Leszek Kosiorowski, tel. 502 205 732, e-mail: kontakt@biegajwkarkonoszach.pl

 

OBOZY BIEGOWE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Praesent in elit at nisi cursus iaculis. Morbi molestie.
pellentesque massa eu lacinia.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? Napisz do nas!

WSPIERAJĄ NAS

Wszystkie prawa zastrzeżone - Biegaj w Karkonoszach 2016