Strict Standards: Declaration of Model_Banners::add() should be compatible with App_Db_Table::add(array $data, $table = false) in /home/biegaj/domains/biegajwkarkonoszach.pl/public_html/application/models/Banners.php on line 337
Obozy biegowe dla wszystkich

Zapraszamy na obóz JAKUSZYCE 2020!

Wracamy do normalności! Zapraszamy Was na obóz biegowy w Jakuszycach. Potrenujemy na pięknych trasach Karkonoszy i Gór Izerskich po polskiej i czeskiej stronie. Waszym treningiem pokieruje 24-krotny mistrz Polski Dariusz Kruczkowski. Poznaj szczegóły!

Więcej

Chojnik 70 z hakiem 2018 – relacja osobista

Leszek postanowił zaliczyć najdłuższy bieg w swoim dotychczasowym życiu - 70 z hakiem podczas Chojnik Maratonu. Przeczytajcie jego pełną emocji relację z blisko 13-godzinnych zmagań z trasą i samym sobą...

Więcej

Zapisy na obozy

OBÓZ BIEGOWY 2020  23-30 SIERPNIA JAKUSZYCE KARKONOSZE GÓRY IZERSKIE

Niezmiennie oferujemy Wam treningi pod okiem 24-krotnego biegowego mistrza Polski Dariusza Kruczkowskiego, którego stali podopieczni seryjnie poprawiają życiówki. Do tego zakwaterowanie w ośrodku, który regularnie jest bazą mistrzyni olimpijskiej Justyny Kowalczyk, medalistów mistrzostw Świata i Europy w kajakarstwie i wioślarstwie, a także bazą przygotowań takich mistrzów biegania, jak Henryk Szost, Yared Shegumo, Artur Kozłowski, Marcin Lewandowski, Adam Kszcot, Angelika Cichocka i wielu, wielu innych.

No i oczywiście - bieganie po przepięknych trasach w Karkonoszach i Górach Izerskich, na których trenują od lat najlepsi polscy zawodnicy. Spotkania z organizatorami największych imprez biegowych w Polsce. Możliwość startu w kultowych zawodach regularnie nagradzanych w biegowych plebiscytach. A przede wszystkim spotkanie ludzi, którzy kochają bieganie równie mocno, jak Ty.

To wszystko czeka na Was na obozach Biegaj w Karkonoszach 2020! 

Cena za udział w obozie Biegaj w Karkonoszach wynosi:

  • Obóz tygodniowy (8 dni/7 noclegów) – 1.620 zł

Cena zawiera: nocleg i wyżywienie, opiekę trenerską, zajęcia dodatkowe, wodę mineralną na każdy dzień, koszulkę biegową, ubezpieczenie NNW oraz opiekę w innych sprawach dotyczących pobytu od rana do wieczora. Każdy uczestnik obozu otrzyma certyfikat ukończenia obozu.

Cena nie zawiera: kosztów dojazdu, kosztów parkingu hotelowego.

 

ZGŁOSZENIA NA OBÓZ PRZYJMUJEMY POD ADRESEM: obozy@biegajwkarkonoszach.pl lub poprzez formularz zgłoszeniowy

Proszę podać następujące dane:

- imię i nazwisko

- adres

- nr PESEL (niezbędny do ubezpieczenia)

- kilka zdań o swoim doświadczeniu biegowym (od ilu lat biegasz, jaki dystans miesięcznie, ewentualnie życiówki)

- rozmiar koszulki

- wymagania co do diety (możliwa wegetariańska)

 

ZADATEK w wysokości 30 procent ceny obozu, czyli 486 zł, proszę niezwłocznie wpłacić na konto organizatora obozu

Leszek Kosiorowski KOS PR Media Sport and Research, ul. Elsnera 5/37, 58-506 Jelenia Góra. Konto Bankowe: Pekao S.A. 32 1240 1301 1111 0010 2856 8635. Ostateczny termin wpłaty zadatku: 28 lipca. Bardzo prosimy jednak o jak najszybszą wpłatę.

Formularz

Termin obozu

Imię i nazwisko

Telefon (opcjonalnie)

Rozmiar koszulku

E-mail

Uwagi i zapytania

OBOZY BIEGOWE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Praesent in elit at nisi cursus iaculis. Morbi molestie.
pellentesque massa eu lacinia.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? Napisz do nas!

WSPIERAJĄ NAS

Wszystkie prawa zastrzeżone - Biegaj w Karkonoszach 2016