Strict Standards: Declaration of Model_Banners::add() should be compatible with App_Db_Table::add(array $data, $table = false) in /home/biegaj/domains/biegajwkarkonoszach.pl/public_html/application/models/Banners.php on line 337
Obozy biegowe dla wszystkich

Obóz w Austrii - tego nie da się zapomnieć!

Zawsze musi być ten pierwszy raz. A więc w tym roku przyszedł czas na pierwszy zagraniczny obóz pod skrzydłami Biegaj w Karkonoszach. Wybór padł na austriackie Bad Hofgastein. Dziś raczej nikt tego nie żałuje! Było rewelacyjnie!

Więcej

Za nami dwa kapitalne obozy pełne debiutów i rekordów!

To było jedenaście niesamowitych dni pełnych emocji i niezwykłych wydarzeń. Od najszybszego biegania w historii obozów "Biegaj w Karkonoszach", po najdalszą drogę, jaką uczestniczka musiała pokonać, by do nas przyjechać.

Więcej

Zapraszamy na obozy zagraniczne BwK w 2020 roku!

Rozpoczynamy zapisy na nasze zagraniczne obozy biegowe w 2020 roku. Nowe miejsca, nowy trener, ale nadal gwarantujemy świetne zajęcia i niezapomniane przeżycia. Czasu na decyzję mamy mało - hotele już czekają na zaliczki ;) Pojedź z nami do Włoch lub do Słowenii, a najlepiej w oba miejsca. Cavalese i Kranjska Gora czekają! Zapraszamy :)

Więcej

Chojnik 70 z hakiem 2018 – relacja osobista

Leszek postanowił zaliczyć najdłuższy bieg w swoim dotychczasowym życiu - 70 z hakiem podczas Chojnik Maratonu. Przeczytajcie jego pełną emocji relację z blisko 13-godzinnych zmagań z trasą i samym sobą...

Więcej

Zapisy na obozy

 

Niezmiennie oferujemy Wam treningi pod okiem 24-krotnego biegowego mistrza Polski Dariusza Kruczkowskiego, którego stali podopieczni seryjnie poprawiają życiówki. Do tego zakwaterowanie w ośrodku, który regularnie jest bazą mistrzyni olimpijskiej Justyny Kowalczyk, medalistów mistrzostw Świata i Europy w kajakarstwie i wioślarstwie, a także bazą przygotowań takich mistrzów biegania, jak Henryk Szost, Yared Shegumo, Artur Kozłowski, Marcin Lewandowski, Adam Kszcot, Angelika Cichocka i wielu, wielu innych.

No i oczywiście - bieganie po przepięknych trasach w Karkonoszach i Górach Izerskich, na których trenują od lat najlepsi polscy zawodnicy. Spotkania z organizatorami największych imprez biegowych w Polsce. Możliwość startu w kultowych zawodach regularnie nagradzanych w biegowych plebiscytach. A przede wszystkim spotkanie ludzi, którzy kochają bieganie równie mocno, jak Ty.

To wszystko czeka na Was na obozach Biegaj w Karkonoszach 2019! Do wyboru cztery turnusy - od czerwca do sierpnia!

Cena za udział w obozie Biegaj w Karkonoszach wynosi:

  • Obóz tygodniowy (8 dni/7 noclegów) – 1.610 zł
  • Obóz weekendowy (4 dni/3 noclegi) – 820 zł

Cena zawiera: nocleg i wyżywienie, korzystanie z sauny i siłowni, opiekę trenerską, wodę mineralną na każdy dzień, wyjście na kawę i ciastko jednego dnia obozu, gadżet biegowy (czapka, koszulka lub inny gadżet biegacza), ubezpieczenie NNW, opiekę trenerską i wsparcie logistyczne.

Cena nie zawiera: parkingu hotelowego, kosztów dojazdu.

Formularz

Termin obozu

Imię i nazwisko

Telefon (opcjonalnie)

Rozmiar koszulku

E-mail

Uwagi i zapytania

OBOZY BIEGOWE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.
Praesent in elit at nisi cursus iaculis. Morbi molestie.
pellentesque massa eu lacinia.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz pytania? Napisz do nas!

WSPIERAJĄ NAS

Wszystkie prawa zastrzeżone - Biegaj w Karkonoszach 2016